DAIKIN ALTHERMA 3 H HT ETBH16D6V+EPRA18DW1 13.1 kW sieninis oras-vanduo šilumos siurblys

 • DAIKIN ALTHERMA 3 H HT ETBH16D6V+EPRA18DW1 13.1 kW sieninis oras-vanduo šilumos siurblys

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i

  su 6kW tenu  

  Gamintojas
  Daikin
  Kilmės šalis
  Japonija
  Galingumas
  11,1 - 15kw
  Efektyvus veikimas
  iki -30 laipsnių
  Vandens ruošimas
  Tik šildymui
  Svoris, kg
  151
  Galia, kW
  13,1
  Naudingumo koef, %
  4,54
  Aukštis, mm
  1270
  Plotis, mm
  1003
  Gylis, mm
  533
  Garantija, m
  2
  Elektros srovė
  400
  Triukšmo lygis, dB
  48
  Apšildomas plotas, m²
  270
 • Naujos kartos aukštatemperatūrinis šilumos siurblys oras – vanduo tinka ir naujoms, ir renovuojamoms sistemoms su ketaus (špyžiniais) radiatoriais, didelėms sistemoms. „Daikin Altherma 3 H HT“ – investicija į komfortą ir energijos taupymą. Šis oro-vandens šilumos siurblys gali šildyti, vėsinti ir iš karto tiekti karštą vandenį, o tuo tikslu sunaudoja mažiau energijos. Ši sistema tobulai tinka namų savininkams, kurie nori atsisakyti katilo arba tradicinės šildymo sistemos ir įsirengti ekologiškesnę ir taupesnę sistemą.  

   

   

   

   

  Geriausias būdas apibūdinti „Daikin Altherma 3 H HT“ lauko įrenginį – švarus, paprastas ir nesudėtingas. Juodos horizontaliosios grotelės uždengia visą priekinę plokštę, kurios paslepia vieną ventiliatorių ir sumažina jo darbinį triukšmą, o pilka matinė apdaila perteikia išorinės sienos spalvą, kad įrenginys lengviau galėtų prisitaikyti prie skirtingos aplinkos ir kraštovaizdžio.  

   

   

  Privalumai:

  • Tyla yra komfortas - kai naudojama standartinio triukšmo režimu, garso triukšmo lygis lauko įrenginiui siekia 38 dBA (3 metrų atstumu), o tai prilygsta paukščių čiulbėjimui ir tyliai bibliotekai. Garso slėgis mažo triukšmo režimu sumažinamas per pusę (35 dBA 3 metrų atstumu).
  • Modernus rėmas - „Daikin“ inžinieriai bendradarbiavo su projektuotojais, kurie tradiciniam lauko įrenginiui suteikė antrą kvėpavimą. Šis lauko įrenginys, kurį įkvėpė puiki „Daikin“ vidaus įrenginių konstrukcija, pasižymi patrauklia priekine plokšte ir dailiomis linijomis, todėl lengvai prisitaiko prie aplinkos.
  • Didelės galios ventiliatorius - didelės galios įrenginiai dažniausiai naudojami su dviem ventiliatoriais, bet šiam lauko įrenginiui reikia tik vieno. Didesnio dydžio ventiliatorius pagerina oro cirkuliaciją, todėl darbinis triukšmas yra mažas.
  • Visiškai naujas kompresorius - „Daikin Europe“ bendradarbiavo su „Daikin“ technologijų ir inovacijų centru Japonijoje siekdama sukurti specialų kompresorių, įšildantį vandenį iki 70 °C. Taip pat šis aukštos temperatūros šilumos siurblys yra pirmasis, kuriam naudojamas R-32 šaltnešis – labiau energiją taupantis šaltnešis, kuris išskiria mažiau CO2 .
  • Patvari izoliacija - 3 sluoksnių izoliacija ir guminiai kilimėliai tarp apatinės plokštės ir vibracijos plokštės sugeria ir izoliuoja triukšmus, kuriuos skleidžia veikiantis kompresorius.
  • Nugalėkite šaltį -„Daikin Altherma 3 H HT“ – atsinaujinančios energijos šildymo įranga, kuri veikia gerai tiek šaltesniame klimate, tiek šiltesniame. Šiam įrenginių asortimentui, lyginant su kitomis šildymo sistemomis, naudojamas lauko oras, kad būtų galima užtikrinti tinkamą karšto ir šalto vandens kiekį, net kai temperatūra nukrenta iki – 28 °C.
  • Už papildomą kainą galima rinktis įrenginį su vėsinimo funkcija.    

   

   

  Apdovanojimais įvertintas dizainas - namų savininkai pageidauja įrenginio, kuris ne tik gerai veikia, bet ir gerai atrodo bet kokioje patalpoje. Štai kodėl „Daikin“ siekė sukurti įrenginį su puikiomis techninėmis savybėmis ir universalia konstrukcija. Dėl šių pastangų „Daikin Altherma 3 H HT“ laimėjo ne vieną, bet du prestižinius dizaino apdovanojimus. Geriausias būdas apibūdinti „Daikin Altherma 3 H HT“ lauko įrenginį – švarus, paprastas ir nesudėtingas. Juodos horizontaliosios grotelės uždengia visą priekinę plokštę, kurios paslepia vieną ventiliatorių ir sumažina jo darbinį triukšmą, o pilka matinė apdaila perteikia išorinės sienos spalvą, kad įrenginys lengviau galėtų prisitaikyti prie skirtingos aplinkos ir kraštovaizdžio.  

   

   

   

   

  Apie prekę:

  • Tik šildymas - tik šildymo funkcija yra standartinė „Daikin“ įrenginių asortimento funkcija, kuri prieinama su visais trimis vidaus įrenginiais. Ši konfigūracija užtikrina patalpos šildymą ir karštą buitinį vandenį.
  • Atvirkštinė - jei be šildymo ir karšto vandens reikia patogaus vėsinimo, tada atvirkštinė funkcija yra geriausias sprendimas. Ši funkcija, kuri prieinama su visais trimis vidaus įrenginiais, leidžia sistemai veikti atvirkštine tvarka, kad ji vėsintų, o ne šildytų. Šiai konfigūracijai reikia grindinės vamzdyno sistemos ir ventiliatorinių įrenginių su ritėmis.
  • Dvizonė - integruotas ant grindų statomas įrenginys yra vienintelis vidaus įrenginys, kuriam integruota dvizonė konfigūracija. Su dvizone funkcija galite savo namuose valdyti ir kontroliuoti dviejų atskirų zonų temperatūrą, kai naudojami tokie skirtingi šilumos šaltiniai kaip radiatoriai arba grindinis šildymas.  

   


  NAUDOJIMO INSTRUKCIJA - SPAUSTI ČIA