Kamen Dremax Premium kieto kuro katilas 16kW

 • Kamen Dremax Premium kieto kuro katilas 16kW

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Galingumas
  15,1 - 20kw
  Katilo korpusas
  Plieninis
  Šildymo tipas
  Centrinio šildymo
  Paskirtis
  Tik šildymui
  Valdymo tipas
  Elektroninis
  Gamintojas
  Kamen
  Kilmės šalis
  Lenkija
  Kuras.
  Malkos, Briketai
  Galia, kW
  16
  Dūmtraukio diametras, mm
  190
  Aukštis, mm
  1185
  Plotis, mm
  495
  Gylis, mm
  770
  Svoris, kg
  250
  Naudingumo koef, %
  84
  Vandens talpos tūris, L
  59
  Garantija, m
  iki 4*
  Malkų ilgis, mm
  400
 • Katilas KAMEN DREMAX PREMIUM deginantis kurą viršutinio degimo režimu ir turintis naujo dizaino horizontalaus dvigubo dūmo vertimo technologiją.
  Katile KAMEN DREMAX PREMIUM papildomai sumontuotas elektroninis valdiklis ST-28 ir ventiliatorius.Elektroninis valdiklis valdo centrinio šildymo,boilerio siurblius ir kambario termostatą.Elektroninis valdiklis dirba 4 darbo režimais: centrinio šildymo,boilerio prioriteto,lygiagrečių siurblių ir vasaros režime.
  Katile sumontuotos didelės kuro įkrovos durelės ir labai padidinta kuro pakrovos kamera (iki 40 cm ilgio). Dėl to katile patogiausia kūrenti malkas ir medžio briketus.
  Oras į degimo kamerą papuola per apatinėse durelėse imontuotą oro sklendę kuri reguliuojama rankiniu būdu naudojant traukos reguliatorių. Katilo dūmtraukis sumontuotas 45 laipsnių kampu,dėl to katilas užima mažiau vietos katilinėje ir patogiau prijungti prie kamino.
  Katilo šilumokaitis ir vandens ardeliai pagaminti iš 6 mm storio katilinio plieno (265 GH) ir sumontuotos judančios ketaus grotelės, kurių rankena gali būti kairėje arba dešinėje katilo pusėje.
  Visos durelės pagamintos iš plieno ir sandarintos ekologišku sandarikliu, atspariu aukštai temperatūrai. Viršutinės durelės skirtos katilo valymui.Siekiant sumažinti šilumos praradimą, katilas izoliuotas mineraline vata ir padengtas milteliniu būdu dažyta plienine skarda.

  Techniniai duomenys:

  galia: 16kW
  Maksimalus malkų ilgis - iki 40 cm;
  Dūmtraukis jungiamas gale
  Kuras: malkos, briketai

  Katilo brėžinys: