KOSTRZEWA EEI PELLETS 75kw granulinis katilas

 • KOSTRZEWA EEI PELLETS 75kw granulinis katilas

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Galia
  51-75
  Kuras
  Tik granulės
  Kuro uždegimas
  Automatinis
  Granulių rūšis
  Medžio granulės
  Granulių padavimas
  Vertikalus
  Degiklio valymas
  Nėra
  Bunkerio tipas
  Integruotas
  Gamintojas
  Kostrzewa
  Kilmės šalis
  Lenkija
  Galia, kW
  75
  Garantija, m
  2
  Naudingumo koef, %
  92,9
  Dūmtraukio diametras, mm
  185
  Apšildomas plotas, m²
  400 - 900
  Vandens talpos tūris, L
  270
 • „EEI PELLETS” turi ECODESIGN sertifikatą ir jam suteikta A+ energijos klasė, be to jis pasižymi energijos vartojimo efektyvumu bei riboja išmetamųjų dujų išmetimą į aplinką pagal reikalavimus.

   

   

  Daugiau informacijos:

   

  • ŽEMOS GRANULIŲ IR ENERGIJOS SUVARTOJIMO SĄNAUDOS. Tai yra svarbiausias mūsų konstruktorių tikslas. Joks kito Lenkijos gamintojo katilas nepasižymi tokiu ekonomiškumu. Kompaktiška šilumokaičio konstrukcija, idealiai suprojektuotas vandens kontūras ir šilumos izoliacija yra geriausios sąlygos norint pasiekti didžiausią efektyvumą. Degimo procesas, padedamas lambda jutiklio, „Fuzzy Logic 2“ automatika užtikrina geriausią emisiją ir mažą kuro suvartojimą.

   

  • ILGAAMŽIS EKSPLOATAVIMAS. Aukščiausios kokybės medžiagų ir komponentų, gautų iš patikimų tiekėjų, naudojimas gamybos metu garantuoja aukštą prietaisų patikimumą. Reguliari techninė priežiūra ir kasmetinis techninis aptarnavimas užtikrins, kad mūsų produktų eksploatavimas truks ilgus metus.

   

  • GERAS PRODUKTAS. Mūsų gaminami katilai tarnaus ilgus metus. Tai užtikrina aukštos kokybės tvirtai surišto plieno ir geriausių komponentų panaudojimas. Mes, priešingai nei kiti gamintojai, kiekvienam pagamintam katilui atliekame konstrukcijos ilgaamžiškumo bandymus, bandant juos su min. slėgiu 6 barai.

   

  • SAVAIME BESIVALANTIS DEGIKLIS. Naujoviškas rotacinis degiklis „PLATINUM BIO SPIN” užtikrina, kad A1, A2 ir B klasės medienos granulių deginimo procesas nereikalauja jokių aptarnavimo veiksmų. Mūsų technologijos dėka galite nusipirkti net 50 proc. pigesnes granules, nei kitų gamintojų katilų naudotojai, kur reikalingas brangesnis A1 klasės kuras.

   

  • VISAPUSIŠKAS ŠILUMOS ŠALTINIS. Geras katilas dar ne viskas. Mes teikiame visapusiškus sprendimus visai katilinei ir net šildymo sistemai. Mes siūlome šiuolaikinius sprendimus, susijusius su granulių saugojimu, pneumatiniu kuro tiekimu, kaskadine automatika, visos centrinio šildymo sistemos oro kontrole, karšto vartojamojo vandens ir buferio kontrole, grįžtamojo srauto, kuro ir pelenų jutiklių apsauga, sąveika su šilumos siurbliu, saulės kolektoriais ir dujų katilu. 

   

  DAUGIAU INFORMACIJOS - SPAUSTI ČIA