Mitsubishi Electric MSZ-AP50VGK_MUZ-AP50VGH oras-oras šilumos siurblys (5kW)

 • Mitsubishi Electric MSZ-AP50VGK_MUZ-AP50VGH oras-oras šilumos siurblys (5kW)

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Vėsinimo galia, kW
  4,1-6,0
  Šildymo galia, kW
  5,0-6,4
  Gamintojas
  Mitsubishi Electric
  Kilmės šalis
  Japonija
  SCOP
  4-5
  SEER
  7-8
  Efektyvus veikimas
  iki -20 laipsnių
  Šildymo galia, kW
  5,8 (1,4-7,3)
  Vėsinimo galia, kW
  5,0(1,4-5,4)
  Svoris, kg
  10.5
  Apšildomas plotas, m²
  50
  Aukštis, mm
  714
  Plotis, mm
  800
  Gylis, mm
  285
  Triukšmo lygis, dB
  28
  SEER
  7.4
  SCOP
  4.6
  Garantija, m
  2
 • Šis sieninis kompaktiškas šilumos siurblys (kondicionierius) pritaikytas namams, vasarnamiams, sodo nameliams, kitos paskirties patalpoms. Įrenginyje integruotas WiFi per programėlę leidžia pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų. 

  EFEKTYVESNIS ŠILUMOS PASKIRSTYMAS
  Šis šilumos siurblys ne tik šildo ar vėsina. Naudojat kitą šilumos šaltinį (pvz. židinį), galima naudoti šilumos siurblio ventiliatoriaus režimą – taip grečiau, plačiau ir efektyviau paskirstoma šiluma erdvėje. Šilumos siurblys yra labai tylus (tik 19 dB), įrenginys yra tylesnis ir mažiau girdimas nei šlamantys lapai. 

  KAŠTŲ OPTIMIZAVIMAS
  Su aukštu energijos efektyvumu ir naudingum koeficientu (SCOP – 4,7) gaunama 4,7 kartus daugiau šilumos, lyginant su elektriniu radiatoriumi. 

  ŠILUMOS SIURBLIO SISTEMA
  Šilumos siurblys puikus priedas prie jau esamos šildymo sistemos, su paprastu valdymu ir aukštu naudingumo koeficientu. Įrenginys nedideliais kaštais vasaros metu vėsina, prailgina vasarą sodybose, palaiko šilumą šaltuoju metu. MSZ-AP geriausias sprendimas kitos paskirties patalpoms, tokioms kaip garažai, rūsiai, sandėliai – kur reikia šilumos palaikymo šaltuoju periodu. 

  GAMYKLIŠKAI INTEGRUOTAS WIFI
  Integruotas WIFI per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę leidžia pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų. 

  “I SAVE” FUNKCIJA
  “I-save” funkcija – paprastai, paspaudus vieną mygtuką, nustatoma norima (iš anksto nustatyta) patalpos oro temperatūra bei kiti parametrai (ventiliatoriaus greitis, oro srauto kryptis). Šią funkciją galima naudoti, pavyzdžiui, miegant, išeinant iš kambario ir pan. (tokiu atveju naudinga nustatyti energiją taupančius parametrus) ar tiesiog norint greitai įjungti mėgstamus šilumos siurblio veikimo nustatymus. Šilumos siurbliui veikiant šildymo režimu, aktyvavus “I-save” funkciją, galima nustatyti minimalią vidaus temperatūrą. Ši minimali temperatūra paprastai palaikoma vasarnamiuose, sodo nameliuose, pirties pastatuose, palėpėse, garažuose,kitose pastoviai negyvenamose patalpose ar išvykstant iš namų ilgesniam laikui. Daugiau nebereikia rinktis tarp +10 ar +16°C. Dabar galima nustatyti +10, 11, 12, 13…. °C. Su minimalios temperatūros palaikymo funkcija galima nustatyi norimą temperatūrą nuo +10°C iki +31°C. 

  SAVAITINIS PROGRAMAVIMAS
  Nuotolinio valdymo pultelio pagalba yra galimybė suprogramuoti šilumos siurblio darbą visai savaitei. Galėsite sumažinti patalpų temperatūrą tomis valandomis, kol jūsų nebūna namuose ar miegate,kitu metu-mėgautis komfortiška šiluma. Galimi keturi skirtingi nustatymai kiekvieną dieną. Tai ypač aktualu vasarnamiams, sodo nameliams ar kt. paskirties patalpoms, kuriose pastoviai negyvenama ar nedirbama.