MITSUBISHI ELECTRIC MULTI SPLIT MXZ-4F72VF oro kondicionierius (8.6kw) su MSZ-LN serijos vidinėmis dalimis

 • MITSUBISHI ELECTRIC MULTI SPLIT MXZ-4F72VF oro kondicionierius (8.6kw) su MSZ-LN serijos vidinėmis dalimis

  5110 
  6012  Sutaupykite 902 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  Mitsubishi Electric
  Vėsinimo galia, kW
  8,1-12,0
  Internetinis valdymas
  Yra
  Svoris, kg
  59
  Aukštis, mm
  710
  Plotis, mm
  840
  Gylis, mm
  330
  SEER
  8.1
  SCOP
  4.1
  Šildymo galia, kW
  7
  Vėsinimo galia, kW
  7.2
  Garantija, m
  2
 • Išskirtinis Multi Split bruožas – daugiafunkcionalumas,leidžiantis maksimaliai panaudoti tobulo mikroklimato kūrimo galimybes. Prie vienos sistemos bloko galima prijungti kelis vidinius įrenginius, kurie užtikrins, kad net ir labai didelėse patalpose vasaros metu pavyks išlaikyti gaivą, o žiemos metu – malonią šilumą. Galima rinktis net iš 12 skirtingų vidinių įrenginių modelių (sieninių, grindinių, kasetinių, kanalinių, palubinių). Viskas sukurta optimaliam Jūsų komfortui. 

   

  Lauko blokai:

  Pasirinkus atskirus pageidaujamo modelio vidinius įrenginius, lauke bus įdiegtas vos vienas išorinis blokas. Jūs patys renkatės, kokia temperatūra turėtų būti miegamuosiuose, kokia virtuvėje ar svetainėje.Kiekviename aukšte ar patalpoje galėsite nustatyti ventiliatoriaus greitį ar kitus parametrus. 


   

  Vidinės dalys:


  Išskirtinio dizaino sieninis MSZ-LN-VGHZ šilumos siurblys su įdiegta unikalia „HyperHeating“ technologija, WiFi adaptoriumi, „I-see“ temperatūriniu jutikliu ir kitomis technologinėmis naujovėmis tiekia šilumą net iki -35°C lauko temperatūros. Tai vieni tyliausių ir efektyviausių šilumos siurblių rinkoje.