Mitsubishi Electric MUZ-EF35VGH_MSZ-EF35VGK oras-oras šilumos siurblys (3,5kW)

 • Mitsubishi Electric MUZ-EF35VGH_MSZ-EF35VGK oras-oras šilumos siurblys (3,5kW)

  Spalva Kaina Pirkti
  Baltas
  1484 
  1856  Sutaupykite 372 
  Į krepšelį  
  Juodas
  1497 
  1872  Sutaupykite 375 
  Į krepšelį  
  Sidabrinis
  1550 
  1938  Sutaupykite 388 
  Į krepšelį  
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Vėsinimo galia, kW
  3,1-4,0
  Šildymo galia, kW
  3,6-4,9
  Gamintojas
  Mitsubishi Electric
  Kilmės šalis
  Japonija
  Efektyvus veikimas
  iki -20 laipsnių
  Šildymo galia, kW
  4,0(1,3-5,1)
  Vėsinimo galia, kW
  3,5(1,1-4,0)
  Svoris, kg
  11.5
  Apšildomas plotas, m²
  40
  Aukštis, mm
  299
  Plotis, mm
  885
  Gylis, mm
  195
  Triukšmo lygis, dB
  21
  SEER
  8.8
  SCOP
  4.5
  Garantija, m
  2
 • Dėl išskirtinio dizaino ir galimybės pasirinkti vidinio įrenginio spalvą, MSZ-EF-VGK serijos šilumos siurbliai elegantiškai įsilieja į įvairiausius modernaus interjero namus. 

  ESTETIKA IR FUNKCIONALUMAS
  Dėl išskirtinio dizaino ir galimybės pasirinkti vidinio įrenginio spalvą, MSZ-EF-VGK serijos oras-oras šilumos siurbliai (kondicionieriai) elegantiškai įsilieja į įvairiausius modernaus interjero namus. Tai įrenginiai, kurie pritraukia dėmesį ir nustebina. Puikiai tinka tiek mažoms, tiek ir erdvioms patalpoms, jie veikia labai tyliai, efektyviai ir ekonomiškai. Įsigydami naujuosius MSZ-EF-VGK serijos šilumos siurblius, laimėsite dvigubai – turėsite įrenginį ne tik su itin aukštais techniniais parametrais, bet ir pageidaujamos spalvos bei unikalaus dizaino. Jis tikrai taps labai gražia Jūsų namų interjero detale. MSZ-EF serijos vidiniai įrenginiai gavo prestižinį „IF Product design award“ už savo dizainą. O 2015 m. atnaujinus dizainą, šilumos siurbliai nominuoti „Red dot Award 2015“ prizui. Šis vienas žymiausių tarptautinių dizaino apdovanojimų yra skiriamas už išskirtinį dizainą, jį kasmet teikia Vokietijos „Design Zentrum Nordrhein Westfalen“. Apdovanojimas dažnai dar vadinamas „dizainerių Nobelio premija“. 

  ŠIAURINIS KLIMATAS
  MITSUBISHI ELECTRIC gamina šilumos siurblius, pritaikytus veikti mūsų, šiaurinio, klimato sąlygomis, t.y. kur daug sniego, ledėjimo ir vyrauja žemos temperatūros. MSZ-EF-VGK serijos šilumos siurbliai ekonomiškai tiekia šilumą iki -20ºC lauko temperatūros. Vasaros metu įrenginiai veikia kaip oro kondicionieriai ir itin ekonomiškai vėsina patalpas. 

  I-SAVE REŽIMAS
  “I-save” funkcija – paprastai, paspaudus vieną mygtuką, nustatoma norima (iš anksto nustatyta) patalpos oro temperatūra bei kiti parametrai (ventiliatoriaus greitis, oro srauto kryptis). Šią funkciją galima naudoti, pavyzdžiui, miegant, išeinant iš kambario ir pan. (tokiu atveju naudinga nustatyti energiją taupančius parametrus) ar tiesiog norint greitai įjungti mėgstamus šilumos siurblio veikimo nustatymus. Šilumos siurbliui veikiant šildymo režimu, aktyvavus “i-save” funkciją, galima nustatyti minimalią +10ºC vidaus temperatūrą. Ši minimali temperatūra paprastai palaikoma vasarnamiuose, sodo nameliuose, pirties pastatuose, palėpėse, kitose pastoviai negyvenamose patalpose ar išvykstant iš namų ilgesniam laikui. 

  NUOTOLINIS VALDYMAS
  MSZ-EF šilumos siurbliuose gamykliškai integruotas WIFI adapteris, prisijungus per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę, leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų. Paprasčiau ir būti negali - pasirinkus tinklą ir suvedus slaptažodį, automatiškai prisijungsite prie MELCloud bei galėsite pilnai valdyti savo įrenginį.