Mitsubishi Electric MUZ-LN35VGHZ2_MSZ-LN35VG2 oras-oras šilumos siurblys (3,5kW)

 • Mitsubishi Electric MUZ-LN35VGHZ2_MSZ-LN35VG2 oras-oras šilumos siurblys (3,5kW)

  Spalva Kaina Pirkti
  Baltas
  2064 
  2580  Sutaupykite 516 
  Į krepšelį  
  Juodas
  2212 
  2766  Sutaupykite 554 
  Į krepšelį  
  Tekstūrinis baltas
  2198 
  2747  Sutaupykite 549 
  Į krepšelį  
  Raudonas
  2220 
  2775  Sutaupykite 555 
  Į krepšelį  
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Vėsinimo galia, kW
  3,1-4,0
  Šildymo galia, kW
  3,6-4,9
  Gamintojas
  Mitsubishi Electric
  Kilmės šalis
  Japonija
  Efektyvus veikimas
  iki -35 laipsnių
  Šildymo galia, kW
  4,0 (1,0-6,6)
  Vėsinimo galia, kW
  3,5 (0,8-4,0)
  Svoris, kg
  15,5
  Apšildomas plotas, m²
  40
  Aukštis, mm
  307
  Plotis, mm
  890
  Gylis, mm
  233
  Triukšmo lygis, dB
  19
  SEER
  9,4
  SCOP
  5,1
  Garantija, m
  2
 • Išskirtinio dizaino sieninis MSZ-LN-VGHZ šilumos siurblys su įdiegta unikalia „HyperHeating“ technologija, WiFi adaptoriumi, „I-see“ temperatūriniu jutikliu ir kitomis technologinėmis naujovėmis tiekia šilumą net iki -35°C lauko temperatūros. Tai vieni tyliausių ir efektyviausių šilumos siurblių rinkoje. 

  NEPAPRASTAI GRAŽUS DIZAINAS
  Naujieji MSZ-LN-VGHZ šilumos siurbliai yra MITSUBISHI ELECTRIC pasididžiavimas. Dėl įspūdingo dizaino ir spalvų gamos jie nepalieka abejingų. Netgi nuotolinio valdymo pultelio spalva priderinta prie vidinio įrenginio spalvos. Galima rinktis iš keturių spalvų paletės: įprastą baltą, perlų baltumo, raudonos ir juodos spalvos vidinius įrenginius. Kad ir kurią spalvą pasirinksite, šis šilumos siurblys neabejotinai taps išskirtine namų interjero detale! 

  “HYPER HEATING” TECHNOLOGIJA
  Dėl įdiegtos HYPER HEATING technologijos naujųjų MSZ-LN-VGHZ serijos šilumos siurblių nominalioji šiluminė galia išlaikoma net iki -15ºC. Gamintojas garantuoja efektyvų ir ekonomišką šilumos tiekimą iki -25ºC, tačiau atlikti bandymai parodė, kad šis įrenginys veikia net iki -35°C šalčio! Taigi, net atšiauriausiomis dienomis šis šilumos siurblys geba aprūpinti patalpas reikalinga šiluma. Itin aukšti sezoninio naudingumo koefiecientai (tiek šildymo, tiek ir vėsinimo) užtikrina nedideles eksploatavimo sąnaudas. 

  3D TEMPERATŪRINIS JUTIKLIS
  MSZ-LN-VGHZ serijos šilumos siurbliai turi įdiegtą dar pažangesnį unikalų 3D infraraudonųjų spindulių temperatūrinį jutiklį “I-see”, kuris leidžia pilnai kontroliuoti įrenginio funkcijas ir sumažinti elektros sąnaudas. Būtent dėl šio jutiklio, šilumos siurblys geba labai tolygiai paskirstyti šilumą ar vėsą visoje erdvėje. „I-see“ jutiklis yra toks išmanus, kad jaučia, kurioje kambario vietoje yra žmonės ir pagal tai pritaiko įrenginio darbą – jis „įsimena“, kuriose vietose jūs praleidžiate daugiausia laiko ir ten visada palaiko komfortiškiausią temperatūrą. 

  APSAUGA NUO PERŠALIMO
  Jūs taip pat galite nustatyti, kad šilumos siurblys orą pūstų link jūsų arba atvirkščiai. Tai ypač aktualu vėsinimo metu, kadangi apsaugo jus nuo peršalimo ir diskomforto. 

  ENERGIJOS TAUPYMAS
  Kai kambaryje nieko nėra, priklausomai nuo darbo režimo, oro srauto temperatūra gali būti automatiškai sumažinama arba padidinama dviem laipsniais. Tarsi nereikšmingas pokytis, tačiau ilguoju laikotarpiu tai leidžia nemažai sutaupyti. 

  WIFI ADAPTERIS
  MSZ-LN-VGHZ šilumos siurbliuose gamykliškai integruotas WIFI adapteris, prisijungus per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę, leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų. Paprasčiau ir būti negali -pasirinkus tinklą ir suvedus slaptažodį, automatiškai prisijungsite prie MELCloud bei galėsite pilnai valdyti savo įrenginį. 

  EFEKTYVI KELIAPAKOPĖ FILTRŲ SISTEMA
  MSZ-LN-VGHZ serijos šilumos siurbliai ne tik puikiai šildo ir vėsina, bet ir valo jūsų namų orą. 

  SVEIKESNIS MIKROKLIMATAS
  Itin veiksminga keliapakopė „Plasma Quad“ keturių filtrų sistema pašalina iš oro dulkes, pelėsio sporas, žiedadulkes ir kitas nepageidaujamas mikroskopines daleles. Tokiu būdu užtikrinamas sveikesnis ir komfortiškesnis patalpų mikroklimatas. 

  LABAI TYLUS VEIKIMAS
  MITSUBISHI ELECTRIC šilumos siurbliai visada išsiskyrė žemu triukšmo lygiu. Naujieji MSZ-LN-VGHZ serijos įrenginiai taip pat pasižymi unikalia technologija, kuri leidžia tiek vidiniam, tiek ir išoriniam įrenginiui dirbti ypač tyliai. Vidinio bloko triukšmo lygis vos 19dB. Tuo tarpu lauko įrenginį unikaliu padaro naktinio režimo funkcija, kuri sumažina jo triukšmo lygį net 3 dB, kad jūs iš viso nieko negirdėtumėte ir gerai išsimiegotumėte. Be to, įjungus naktinio režimo funkciją, vidinio įrenginio LED pritemdomas ir išjungiamas nustatymų priėmimo signalo (supypsėjimo) garsas. 

  MAKSIMALIAI APSAUGOTAS NUO UŽSITERŠIMO
  Dėl įdiegto dvigubo apsauginio barjero MSZ-LN-VGHZ vidinio įrenginio šilumokaitis ir ventiliatorius yra geriau apsaugoti nuo dulkių, dūmų ir kitų nešvarumų. Tai leidžia pagerinti energijos vartojimo efektyvumą ir prailginti įrangos tarnavimo laiką. 

  DVIGUBOS ORO IŠPŪTIMO MENTELĖS
  Dėka dvigubų atvartų oro srautas nukreipiamas plačiai ir tiksliai ten, kur reikia. Kadangi mentelės dar padalintos pusiau, išpučiamo oro srautą tuo pačiu metu galima nukreipti į skirtingus namo aukštus. 

  “I-SAVE” FUNKCIJA
  “I-save” funkcija – paprastai, paspaudus vieną mygtuką, nustatoma norima (iš anksto nustatyta) patalpos oro temperatūra bei kiti parametrai (ventiliatoriaus greitis, oro srauto kryptis). Šią funkciją galima naudoti, pavyzdžiui, miegant, išeinant iš kambario ir pan. (tokiu atveju naudinga nustatyti energiją taupančius parametrus) ar tiesiog norint greitai įjungti mėgstamus šilumos siurblio veikimo nustatymus. 

  MINIMALIOS VIDAUS TEMPERATŪROS PALAIKYMAS
  Šilumos siurbliui veikiant šildymo režimu, aktyvavus “I-save” funkciją, galima nustatyti minimalią vidaus temperatūrą. Ši minimali temperatūra paprastai palaikoma vasarnamiuose, sodo nameliuose, pirties pastatuose, palėpėse, kitose pastoviai negyvenamose patalpose ar išvykstant iš namų ilgesniam laikui. Daugiau nebereikia rinktis tarp +10 ar +16°C. Dabar galima nustatyti +10, 11, 12, 13….°C. 

  SAVAITINIS PROGRAMAVIMAS
  Nuotolinio valdymo pultelio pagalba yra galimybė suprogramuoti MSZ-LN-VGHZ šilumos siurblio darbą visai savaitei. Galėsite sumažinti patalpų temperatūrą tomis valandomis, kol jūsų nebūna namuose ar miegant, o kitu metu – mėgautis komfortiška šiluma.