Mitsubishi Electric Zubadan PUD-SHWM100YAA / EHST20D-YM9D oras-vanduo šilumos siurblys (10 kW)

 • Mitsubishi Electric Zubadan PUD-SHWM100YAA / EHST20D-YM9D oras-vanduo šilumos siurblys (10 kW)

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  Mitsubishi Electric
  Kilmės šalis
  Japonija
  Galingumas
  7,1 - 11kw
  Efektyvus veikimas
  iki -30 laipsnių
  Vandens ruošimas
  Integruotas boileris
  Svoris, kg
  106
  Galia, kW
  10
  Naudingumo koef, %
  4,45
  Aukštis, mm
  1400
  Plotis, mm
  595
  Gylis, mm
  680
  Garantija, m
  2
  Elektros srovė
  Trifazė
  Triukšmo lygis, dB
  44
  Maksimali galia, kW
  12,4
  Apšildomas plotas, m²
  iki 250
 • Oras - vanduo išoriniai įrenginiai su R32 freonu tapo dar labiau ekologiškesni ir efektyvesni. Mitsubishi Electric siūlomų šilumos
  siurblių platus asortimentas pritaikytas skirtingiems poreikiams, todėl kiekvienas ras sau tinkamą sprendimą. Dėl įdiegtų
  pažangiausių technologijų ir aukšto našumo kompresoriaus, įrenginiai pasižymi itin aukštomis techninėmis
  charakteristikomis ir yra lyderiai rinkoje pagal sezoninius naudingumo rodiklius ir išskiriamą šilumos kiekį prie itin žemų
  aplinkos temperatūrų.

  • A+++
  • Žemas triukšmo lygis
  • Ekologiškesnis R32 freonas
  • Garantuotas ekonomiškas šildymas iki - 28ºC su Zubadan technologija 

  ZUBADAN TECHNOLOGIJA
  Šie įrenginiai skirti šildyti, ruošti karštą buitinį vandenį bei vėsinti. Kitaip nei visi kiti rinkoje esantys tradiciniai šilumos siurbliai, MITSUBISHI ELECTRIC įrenginiai su patentuota ZUBADAN technologija pastovią nominaliąją šildymo galią išlaiko net iki -15°C lauko temperatūros, o gamintojas garantuoja ekonomišką šilumos tiekimą iki -28°C lauko temperatūros. 

  PAŽANGIAUSIOS TECHNOLOGIJOS EKONOMIŠKAM IR EFEKTYVIAM ŠILDYMUI
  Oras - vanduo išoriniai įrenginiai su R32 freonu tapo dar labiau ekologiškesni ir efektyvesni. Mitsubishi Electric siūlomų šilumos siurblių platus asortimentas pritaikytas skirtingiems poreikiams, todėl kiekvienas ras sau tinkamą sprendimą. Dėl įdiegtų pažangiausių technologijų ir aukšto našumo kompresoriaus, įrenginiai pasižymi itin aukštomis techninėmis charakteristikomis ir yra lyderiai rinkoje pagal sezoninius naudingumo rodiklius ir išskiriamą šilumos kiekį prie itin žemų aplinkos temperatūrų. 

  PRIVALUMAI:

  • A+++
  • Žemas triukšmo lygis
  • Ekologiškesnis R32 freonas
  • Garantuotas ekonomiškas šildymas iki - 28ºC su Zubadan technologija  

  NEPERTRAUKIAMAS DARBAS
  Dėl įdiegtos „Auto restart“ funkcijos, net ir po elektros tiekimo trukdžių, įrenginys vėl pradeda automatiškai veikti pagal nustatytus parametrus. 

  VISIŠKAI NAUJOS VALDYMO TECHNOLOGIJOS
  Ecodan - tyli, naši ir aplinkai nekenksminga šildymo sistema, kuri sukuria malonų namų klimatą. Unikali ECODAN technologija užtikrina maksimalią šilumą ir minimalias energijos sąnaudas. 

  MODERNI IR PAŽANGI SISTEMA
  „Ecodan“ yra viena iš perkamiausių sistemų. Ir tai nenuostabu, turint omenyje, kaip lengva sistema įdiegiama ir kokia yra patikima. Sistema įsimena konkrečius Jūsų namo parametrus, efektyviau prisitaiko prie namo šilumos poreikių ir taip sureguliuoja šildymą, kad būtų kuo optimaliau naudojama energija. „Mitsubishi Electric“ bepakopė inverterio technologija naudoja tikslų namo šildymui reikalingą energijos kiekį, o karštas buitinis vanduo paruošiamas dar mažesnėmis sąnaudomis - neišeikvojama papildoma energija, už kurią reikia mokėti. Ecodan sistemoje nustačius „Tylaus režimo“ funkciją įrenginys veiks dar tyliau, kad niekas netrukdytų Jūsų miegui, poilsiui ar darbui. 

  170,200,300 L BUITINIO KARŠTO VANDENS ŠILDYTUVAS
  ECODAN „viskas-viename" talpykloje gali būti integruotas skirtingų dydžių (170,200,300l) buitinio karšto vandens šildytuvas ir visi reikalingi katilinės komponentai pritaikyti Jūsų asmeniniams poreikiams. Talpykla gauna energiją iš aeroterminio šilumos siurblio su nauju šaltnešiu R32 lauko bloko ir perduoda ją į šildymo sistemq patalpų šildymui, o taip pat buitinio karšto vandens ruošimui. Kombinuojant su saulės energija, dar labiau sumažinami šildymo kaštai, taip dar labiau tausojama gamta ir jos ištekliai. 

  EKOLOGIŠKA SISTEMA, PAŽANGIAUSIOS TECHNOLOGIJOS
  Lauko ore pilna energijos, kurią Ecodan Next Generation sistema naudoja namų ir buitinio karšto vandens šildymui. Dėl unikalių Ecodan technologijų žymiai sumažinamos Jūsų šildymo sąskai­tos. Sistema Ecodan Next Generation tiekia didžiausią šilu­mą minimaliomis energijos sąnaudomis ir išskiria 30-50 procentų mažiau anglies dvideginio, lyginant su įprastinėmis šildymo sistemomis. 

  SINCHRONIZUOTAS ŠILDYMAS
  Skirtingai nuo analogų rinkoje, sistemoje Ecodan Next Generation patalpų šildy­mas ir karšto buitinio vandens ruošimas yra sinchronizuoti procesai. 

  PAPRASTA REGULIUOTI, KAI ESATE TOLI NUO NAMŲ
  Jei išvykstate iš namų ilgesniam laikui, tiesiog paspauskite piktogramą, kurioje pavaizduotas lagaminas, ir tada nustatymai automatiškai koreguojami maksimaliam energijos taupymui. 

  ENERGIJOS SUVARTOJIMO ISTORIJA
  Naujoji Ecodan Next Generation sistema (D versija) suteikia galimybę stebėti energijos sąnaudas patalpų šildymui bei buitinio karšto vandens ruošimui ir lengviau kontroliuoti savo šildymo kaštus, varijuojant temperatūros nustatymais. 

  DVI NAMO ZONOS SKIRTINGAI TEMPERATŪRAI PALAIKYTI
  Jei pageidaujate išplėsti patalpų temperatūros reguliavimo galimybes, namą galima padalinti į dvi zonas ir belaidžių temperatūrinių jutiklių pagalba jose palaikyti skirtingą temperatūrą. 

  NUOTOLINIS VALDYMAS
  „MELCloud“, MITSUBISHI ELECTRIC naujausioji nuotolinio valdymo sistema, leidžia Jums kontroliuoti savo šildymo įrenginį tiesiogiai per išmanųjį telefoną ar kompiuterį, kur bebūtumėte – namie ar kelyje. Tam sistemoje tereikės įdiegti papildomą priedą – wifi adaptorių MAC-567IF-E ir prisijungti prie specialios „MELCloud“ programos.