WOLF CWL-D-70 mini rekuperatorius

 • WOLF CWL-D-70 mini rekuperatorius

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Montavimo tipas
  Pakabinamas
  Šilumokaičio tipas
  Plokštelinis
  Gamintojas
  Wolf
  Energetinė klasė
  A
  Kilmės šalis
  Vokietija
  Našumas, m3
  15 / 25 / 40 / 55 / 70
  Svoris, kg
  13,5
  Aukštis, mm
  398
  Plotis, mm
  398
  Gylis, mm
  65
  Garantija, m
  2
 • Wolf CWL-D-70 yra 2016 metais rinkoje atsiradęs gaminys. Tai sieninis rekuperatorius, kurio viduje yra tokios pat dalys, kaip ir kiekviename centriniame rekuperatoriuje, kurie prijungiami prie ortakių sistemų. Tai yra jo viduje yra du išcentrinio tipo elektriniai varikliai, plastikinis šilumokaitis, temperatūrų davikliai, automatika, Bypass funkcija ir ekonomiškas elektrinis tenas papildomam tiekiamo oro pašildymui. Wolf CWL-D-70 yra labai tylus, montuojamas tiesiai į lauko sieną, pritaikytas vėdinti atskiras patalpas. 2016 metais Lietuvoje sumontavome 3 tokius įrenginius ir visi vartotojai, kurių namuose šie įrenginiai stovi sumontuoti jau daugiau kaip puse metų, labai giria tai, kad šie įrenginiai puikiai vėdiną patalpas, veikia ypatingai tyliai ir įrenginio vidinės dalies dizainas puošią interjerą. 

   

  Apie prekę:

  Decentralizuotas vėdinimas. Air 70 yra decentralizuotas vėdinimo su šilumos atgavimu įrenginys. Prietaisas lengvai montuojamas išorinėje sienoje, o kambaryje ant sienos matoma tik vidinė jos dalis. Vėdinimo oras tiekiamas ir šalinamas tiesiai per išorinę sieną, todėl nereikalingi jokie ortakiai.
  Tylus ir efektyvus. Dėl modernios technologijos Air 70 yra tyliausias decentralizuoto vėdinimo įrenginys rinkoje. Be to, veikdamas jis suvartoja ypač mažai energijos. Šviežias lauko oras , tekėdamas per įmontuotą vamzdelinį šilumokaitį, sušildomas šiltu šalinamu iš patalpos oru. Tai reiškia, kad patalpose visada yra šviežias oras, o šilumos nuostoliai minimalūs.
  Mažas dydis, didelė galia. Air 70 vėdinimo našumas siekia net 70 m3/h, o korpuso skersmuo tik Ø 250 mm. Be to, prietaisas visiškai atitinka Europos reglamento EN 13141-8 2015 reikalavimus.   

  https://youtu.be/b3osUMrfwzE?si=23SNz2o_ZPxZRN-3