MIDEA OASIS PLUS MSOPBU-12HRFN8-QRE6GW_MOB30-12HFN8-QRE6GW sieninis oras-oras šilumos siurblys (4,2kW)

 • MIDEA OASIS PLUS MSOPBU-12HRFN8-QRE6GW_MOB30-12HFN8-QRE6GW sieninis oras-oras šilumos siurblys (4,2kW)

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Vėsinimo galia, kW
  3,1-4,0
  Šildymo galia, kW
  3,6-4,9
  Gamintojas
  Midea
  Kilmės šalis
  Kinija
  Efektyvus veikimas
  iki -30 laipsnių
  Šildymo galia, kW
  4.2 (0.8~7.2)
  Vėsinimo galia, kW
  3.5 (1.0~4.8)
  Svoris, kg
  13
  Apšildomas plotas, m²
  40
  Aukštis, mm
  298
  Plotis, mm
  895
  Gylis, mm
  248
  Triukšmo lygis, dB
  21
  SEER
  9,00
  SCOP
  5,30
  Garantija, m
  3
 •  „Oasis Plus“ serijos oro kondicionierius yra „Midea“ bendrovės naujovė - buitinio keitiklio padalijimo sistema, kuri yra šilumos siurblys ir šildymui veikia iki -30 ° C. Sistema turi „Smart Eye“ funkciją, turi aukštą energijos vartojimo efektyvumo klasę A +++, automatinį paleidimą iš naujo ir savidiagnostiką, „Turbo“, „Sleep“ ir „i-Eco“ režimus, kelių greičių ventiliatorių bei „Follow me“ funkciją. 

  Apie OASIS PLUS šilumos siurblį:

  • Energijos vartojimo efektyvumas A +++. Energijos vartojimo efektyvumas yra efektyvus (racionalus) energijos išteklių naudojimas. Mažiau energijos sunaudojant to paties lygio energijos tiekimą pastatams ar technologiniams gamybos procesams.
  • Pavarų valdymo funkcija. Naudodami „Gear Control“ funkciją, galite reguliuoti oro kondicionieriaus energijos suvartojimą priverstinai nustatydami 50%, 75% arba 100% galią. Sistemos galios apribojimas leis jums sutaupyti energijos ir, jei reikia, „tilpti“ į elektros suvartojimo ribą.
  • Inverterio „Quattro“ technologija. Dėka šiuolaikinių technologijų, naudojamų kompresoriaus konstrukcijoje, oro kondicionierius intensyviai vėsina orą kambaryje iškart po įjungimo. Pasikeitus išorinei ar vidinei temperatūrai, sistema lanksčiai pakeis darbo intensyvumą.
  • Išmaniojo jutiklio technologija. Išmani jutiklių technologija nustato ne tik temperatūrą, bet ir drėgmę kambaryje, taip pat galite pasirinkti „Power / Normal“ oro sausinimo režimą arba nustatyti patogų drėgmės lygį 30-90% ribose. Konfigūracija atliekama naudojant „Midea-Air“ programą per jūsų namų „Wi-Fi“ tinklą.
  • Savaime išsivalantis. Išjungus oro kondicionierių, vidinio bloko žaliuzės uždaromos, tačiau ventiliatorius toliau veikia dar 10 minučių. vėdinti ir džiovinti šilumokaitį.
  • „Brilliant“ dizaino lauko blokas. „Midea“ dizaineriai nepamiršo oro kondicionieriaus lauko bloko korpuso išvaizdos, o tai savaime yra klimato technologijų retenybė. Lauko blokas yra daug aptakesnis nei jo broliai ir seserys, jo briaunos yra kaip deimantas, o dėmesys detalėms byloja apie aukštą gamybos lygį ir įmantrią dizaino koncepciją.
  • Įmontuotas infraraudonųjų spindulių judesio jutiklis. Įmontuotas infraraudonųjų spindulių judesio jutiklis yra žmogaus buvimo jutiklis. Jis nustato žmogaus buvimą kambaryje, o jei kambaryje ilgą laiką nėra žmonių, oro kondicionierius automatiškai persijungs į „Budėjimo“ režimą. Kai žmonės grįš į kambarį, veiks „Auto-Restart“ funkcija ir oro kondicionierius vėl įsijungs ankstesniu nuotolinio valdymo pulto nustatytu režimu.
  • Hidrofiliniu būdu dengtas aliuminio šilumokaitis. Padidėjęs šilumokaičio drėkinamumas, kurio aliuminio plokštės turi specialią dangą su hidrofiliniu sluoksniu, kuris užtikrina greitą kondensato pašalinimą iš vidinio bloko, o tai apsaugo nuo greito pelėsių ir bakterijų susidarymo, tuo pačiu užtikrinant efektyvesnį oro veikimą. kondicionierius.
  • Plataus kampo oro srautas. Vertikalios „Midea“ oro kondicionierių žaliuzės sukasi 110 ° kampu (įprasti oro kondicionieriai veikia iki 80 °), o horizontaliosios - 120 ° (įprasti oro kondicionieriai veikia tik 90 ° kampu). Šis režimas užtikrina platesnį ir tolygesnį vėsinimą / šildymą.
  • Super aušinamas. „Midea“ nuotolinio valdymo pulte RG70 yra unikalus mygtukas „Super“. Paspaudus šį mygtuką, oro kondicionieriaus vidinio bloko ventiliatorius veiks dideliu greičiu, sukurdamas itin galingą oro srautą, greitai sumažindamas vidaus temperatūrą iki 17 ° C.
  • Tyla. Tylos režimas - oro kondicionierius sumažina vidinio bloko ventiliatoriaus greitį iki minimumo, o oro kondicionieriaus triukšmo lygis taip pat sumažėja.
  • Šaltnešio nuotėkio aptikimas. Jei aptinkamas šaltnešio nuotėkis, vidinio bloko ekrane bus rodomas „EC“ klaidos kodas. Ši funkcija padės apsaugoti kompresorių nuo pažeidimų, kai temperatūra pakyla dėl šaltnešio nuotėkio.
  • Nakties rėžimas. Naktinis režimas (miego režimas) suteikia sąlygas ramiam miegui ir patogiam pabudimui. Režimas trunka 7 valandas, o ventiliatoriaus greitis mažėja, todėl sumažėja triukšmo lygis, taip pat automatiškai, nustatytais intervalais, keičiamos nuotolinio valdymo pulto nustatytos temperatūros vertės (vėsinimo režimu temperatūra pakyla) keliais laipsniais, o šildant mažėja). Režimo pabaigoje (po 7 valandų) temperatūros nustatymai grįžta į pradinę nustatytą vertę.
  • „Sekite mane“ funkcija. Įjungus šią funkciją nuotolinio valdymo pulte, vidinio bloko valdymo procesorius duomenis apie temperatūrą kambaryje gaus iš nuotolinio valdymo pulte sumontuoto temperatūros jutiklio, o tai leis tiksliau reguliuoti oro kondicionieriaus veikimą. , pasiekiant nustatytą režimą toje vietoje, kur kambaryje yra nuotolinio valdymo pultas. Nuotolinio valdymo pulto signalo diapazonas neviršija 8 lm. tiesia linija „nuotolinio valdymo pultas - vidinis blokas“. Oro sausinimo režimas.
  • Oro sausinimo režimas. Sauso režimas automatiškai parenka vėsinimo režimą pagal nustatytos temperatūros ir faktinės kambario temperatūros skirtumą. Temperatūra reguliuojama mažėjant oro drėgmei pakartotinai įjungiant ir išjungiant aušinimo ir vėdinimo režimus.
  • 3D automatinės vertikalios ir horizontalios žaliuzės. Automatiniai vertikalūs ir horizontalūs žaliuzės - atskiri žaliuzės, automatiškai reguliuojančios oro srautą horizontalioje ir vertikalioje plokštumose nepriklausomai viena nuo kitos.